
Nieuw e-learning variant: E-grouplearning
Eerder bent u door ons geïnformeerd over een nieuwe e-learning module, de E-learning Compliance Pensioenfondsen. Naast het individueel volgen van de e-learning is het nu ook mogelijk om de e-learning in een gezamenlijke sessie te volgen. We noemen dit e-grouplearning.
De E-learning Compliance Pensioenfondsen is een web-based e-learning waarin alle belangrijke compliancethema’s, van toepassing op pensioenfondsen worden behandeld. E-learning is de manier om aan het (bedrijfs(tak)pensioenfonds verbonden personen op te leiden op het gebied van compliance en integriteit. De e-learning is tevens uitstekend geschikt als awareness-tool voor gedragsregels.
De e-learning kan individueel gevolgd worden op een tijd en plaats die de deelnemer het beste uitkomt, maar het is nu ook mogelijk om, bijvoorbeeld als voltallig pensioenfondsbestuur, de e-learning gezamenlijk en onder begeleiding te doen. Bovenop de voordelen die de e-learning biedt, geeft dit de gelegenheid om aangeboden stof en de gestelde vragen met elkaar te bediscussiëren, waardoor het het karakter van een awareness-sessie krijgt. Een dergelijke sessie wordt begeleid door een compliance officer van het NCI. De eerste ervaringen met deze leervorm zijn erg positief. Voor klanten die onze diensten als compliance officer afnemen, zullen er waarschijnlijk geen meerkosten hoeven te worden berekend voor de begeleiding.
Voor meer informatie, zie ook de website www.elearningpensioenfonds.nl.
Heeft u interesse in alle e-learning oplossingen van het NCI en wilt u een demo bekijken dan kunt u een inlogcode aanvragen via www.elearningcompliance.nl. Voor meer informatie kunt u ook mailen naar info@compliance-instituut.nl of bellen naar 088 99 88 100.
|